PTT, TVF'nin resmi kargo tedarikçisi oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) arasında iş birliği anlaşması imzalandı.

09.08.2017 Çarşamba Güncelleme : 09.08.2017-13:23 Çarşamba
AA
Sirkeci'de bulunan Büyük Postane'de gerçekleştirilen imza törenine,  TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü  Kenan Bozgeyik'in yanı sıra A Milli Kadın ve Erkek Voleybol Takımı'nın kaptanları  ve oyuncuları katıldı.
 
Yapılan anlaşma kapsamında TVF'nin organizasyonlarında, katılım  sağlanacak etkinliklerde, resmi ve hazırlık maçlarında, PTT Kargo, resmi kargo  tedarikçisi unvanı ile yer alacak.
 
Başkan Üstündağ, tarihi binada önemli bir anlaşmaya imza attıklarına  dikkati çekerek, şu ifadeleri kullandı:
 
"108 yıllık bu tarihi binada voleybolumuz için önemli bir anlaşma  imzalıyoruz. TVF ve PTT arasındaki yeni iş birliği, bugün burada atılan imzalarla  başlayacak. Başarıya giden yolda, sponsorların destekleri her zaman çok büyük bir  güç kaynağıdır. PTT ile yaptığımız anlaşma da federasyonumuz için önemlidir. Ülkemizin voleybolda çok daha iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışacak  olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Voleybolu daha yukarılara taşıma hedefimize  katkı sağlayan tüm sponsorlarımıza ve PTT'ye bir kez daha teşekkür ediyoruz. İki  önemli markanın bir araya geldiği bu anlaşmanın, karşılıklı memnuniyetlerle  sonraki yıllarda da devam etmesi ortak arzumuz."
 
Bozgeyik, sponsorluk anlaşmasının her iki taraf için de hayırlı  olmasını temenni ederek, "İki asra yakın tecrübesiyle Türkiye'nin yüz akı  kuruluşlarından PTT ile ülkemizde ilk adımları Cumhuriyetten önce atılmış  voleybolu bugün başarıyla yöneten köklü kurumumuz TVF arasında yaptığımız  sponsorluk anlaşması Türk sporuna hayırlı olsun. TVF ile imzaladığımız anlaşma  sonucunda federasyonun resmi kargo tedarikçisi oluyoruz. Daha önce voleybolda  büyük başarılara imza atan Türk voleybolunun gelecekte, Avrupa, dünya ve  olimpiyat şampiyonluklarını elde edileceğine inanıyoruz." diye konuştu.
 
A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın kaptanı Eda Erdem Dündar, sponsorluk  anlaşmasını değerlendirerek, "Anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum. Dün  itibariyle Avrupa Şampiyonası için kampa başladık. Önümüzdeki Avrupa  Şampiyonası'nda umut ediyorum ki PTT bize uğur getirir ve başarı ile döneriz." yorumunu yaptı.
 
A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın kaptanı Arslan Ekşi ise "Bu şekilde  anlamlı sponsorluk anlaşmaları olunca biz de mutlu oluyoruz. Önümüzdeki Avrupa  Şampiyonası'nda alınan sonuçlarla sizleri mutlu etmek istiyoruz."  değerledirmesinde bulundu.
 
İmza törenin ardından Kenan Bozgeyik, milli takım oyuncularına ve TVF  Başkanı Üstündağ'a kendileri için hazırlanmış kişisel pullarını hediye ederken,  başkan Üstündağ, Bozgeyik'e plaket takdim etti.
 
Organizasyon, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ