Sabri'den Volkan ve Galatasaray yönetimine sert sözler!

Göztepe forması giyen Sabri Sarıoğlu, maç sonunda Volkan Demirel ve Galatasaray'dan ayrılmasıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

13.08.2017 Pazar Güncelleme : 13.08.2017-10:22 Pazar
Göztepe forması giyen Sabri Sarıoğlu, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında 2-2 sona eren Fenerbahçe maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.
 
Sabri Sarıoğlu, karşılaşmayı değerlendirirken Volkan Demirel ile el sıkışmaması ve Galatasaray'dan ayrılmasıyla da ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Sabri, Galatasaray'da engellendiğini ve bunun teknik direktörle ilgisinin olmadığını söyledi.
 
İşte Sabri Sarıoğlu'nun maç sonundaki çarpıcı açıklamaları...
 
''Göztepe camiasının bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Taraftarımızla bu maça çıksaydık başka bir sonuç da olabilirdi. Dönem dönem maç içinde aksaklıklar yaşasak da iyi bir sonuç aldığımızı düşünüyorum. Takım arkadaşlarımın hem yetenekleri, hem karekterleri çok iyi. İnşallah Göztepe'ye yakışır yerlerde olacağımıza inanıyorum''
 
VOLKAN DEMİREL İLE NEDEN EL SIKIŞMADI?
''O konuda görüşüm gayet net. Konuyu uzatmaya gerek yok. Yapılan saygısızlıktan dolayı affetmedim''
 
GALATASRAAY YÖNETİMİ İÇİN ÇARPICI SÖZLER
''İçimde ukde var ama sonuçta 21 yıl emek verdiğim Galatasaray camiası hakkında konuşup yanlış şeylerin doğmasına izin veremem. Üzüldüğüm, kırıldığım şeyler oldu ama futbol bu. Net bir şekilde söyleyeyim engellendim, şunu bilin hoca ile alakası yok'' (Sporx)
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ