Şampiyonlar belli oldu

Kemer Country Club Senior Tenis Turnuvası, yeni başlayanlar, tekler ve çiftler kategorilerinde yapıldı. Sporcular final müsabakasının ardından düzenlenen partiyle hem yorgunluklarını attı, hem de kupalarını aldı.

13.06.2018 Çarşamba Güncelleme : 13.06.2018-2:30 Çarşamba

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından organize edilen ve bütün tenisçilere açık olan Kemer Country Club Senior Tenis Turnuvası, Demirören Şirketler Grubu’na ait uluslararası standartlara sahip bir kulüp özelliğinde olan Kemer Country Club ev sahipliğinde gerçekleşti.

Birbirinden yetenekli 256 tenisçinin çekişmeli mücadelesinin yaşanacağı turnuvada sporcular, 10 gün boyunca, 18 farklı kategoride keyifli bir deneyim yaşama şansı elde etti. Turnuva tekler müsabakası, yeni başlayanlar, 25+ ve 65+ yaş aralığında farklı kategoride, çiftler müsabakası ise 3 kategoride düzenlendi. Zorlu mücadeleler sonunda kupayı kaldıran isimler şöyle:

BAYANLAR: 25+ Selen Ermanlı Sakar, 40+ Sener Erdoğdu, 45+ Ezgi Hançer, Yeni başlayan - Asuman Turan,

ERKEKLER: 25+ Umut Üngör, 35+ Adem Hiçyılmaz, 40+ Mehmet Yılmaz, 45+ Türksoy Behram, 65+ Nedim Akkohen, Yeni başlayan - Korhan Tuğal,

ÇİFTLER: 35+ bayanlar: Taç Demirağ-Oya Özer, 35+ erkekler: Rıdvan Demirhan-Denis Savitsky, 45+ erkekler: İsmail Hakkı Eren-Sina Akosman, 55+ erkekler: Semi Natan-Murat Susuz, 35+ karışık çiftler: Senem Erdoğdu-Mehmet Yurttutan, 45+ karışık çiftler: Taç Demirağ-Semi Natan.

Öte yandan sporcular pazar günü müsabakaların ardından düzenlenen barbekü partisi ile turnuvanın yorgunluğunu attı.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ