Samsung Golf’te final heyecanı

Kemer Country Club’da önceki gün başlayan ve iş dünyası, cemiyet hayatının tanınmış isimleri ile yıldız sporcuların bir araya geldiği Samsung Golf Challenge, bugün ödül töreniyle sona erecek.

10.09.2017 Pazar Güncelleme : 10.09.2017-2:30 Pazar
Golf tutkunlarının bir araya geldiği ve bu yıl birincisi düzenlenen Samsung Golf Challenge, cuma günü itibarıyla başladı. Kemer Country Club’da 8-10 Eylül arasını kapsayan günlerde üç günlük olarak düzenlenen turnuvada golfseverler nefes kesen bir mücadele için sahaya çıkıyorlar. Golf dünyasının yıldız sporcularının bir araya geldiği turnuvada her gün yaklaşık 108 oyuncu yarışıyor.  
 
Samsung Golf Challenge’a iş dünyası ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri ile içlerinde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Nihat Özdemir, Erhan Kamışlı, Hasan Akçakayalıoğlu, Erdem Kıramer, Beyhan Benardete ve Cemal Kalyoncu gibi isimlerin yer aldığı sporcular katılıyor.  
Kemer Country’den golf tutkunlarına yapılan açıklamada, golfseverler bu heyecana ortak olmak için organizasyona davet edilirken, turnuva bugün yapılacak ödül töreni ile tamamlanacak. 
 
 
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ