Spor yazarları Galatasaray-Östersunds maçını değerlendirdi

1

Ey G.Saraylılar! - Serhat Ulueren / Vatan

OLUR da Özbek-Tudor ikilisi kalmaya devam ederse, sizleri yine kahır dolu bir sezon bekliyor. Siyah saçlarınıza, sakallarınıza akların düşeceği, kalplerinizin tekleyeceği kesin. Izdırap dolu, acı dolu bir koca sezon sizi bekliyor. Adından az önce bahsettiğim muhteşem ikili (!) olur da giderler veya gönderilirse, sakın ha çok sevinmeyin. Çünkü bu enkaz kolay kalkmaz. Yine 40 milyon Euro’luk yaptı Özbek kardeşler, Igor Tudor ve Cenk Ergün üçlüsü. Cenk Ergün hakkında inanılmaz bilgiler geliyor kulağıma. Bu sene de malzeme çok anlayacağınız.
 
ARTIK SIRADAN BİR TAKIM!
 
6 milyon Euro maliyetli Sneijder’in gönderilmek istenmesi ne kadar doğruysa, adama parasını ödeyip İstanbul’da bırakmak da bir o kadar aptallıktır, cahilliktir...
 
MAICON-Çalık ve oynarsa Serdar, G.Saray’ı hemen her maç 4’lük yapabilir. Chedjou, Balta, Semih şortlarında sallar bu üçlüyü. Gomis-Rodrigues ikilisiyle yola çıkarsan rezil olursun. Bir takımın, daha çok para harcayarak nasıl sıradan bir takım (aslında biraz daha ağır yazmak lazım da neyse) olduğunu kanıtladılar bizlere. Hâlâ Ultraslan bunlara destek olmaya devam etsin ama dün maç oynanırken telefonuma gelen mesajların haddi hesabı yok. Yani aklı selim taraftarlar bunun hesabını soracak.
 
YEDEKLERE bakın; Emrah, Eray, Serdar, Tarık, Donk, Eren ve Koray. Bu 7’si hiç kimse tarafından istenmiyor ve kadrodalar. O zaman Sneijder’in, Sabri’nin, Balta’nın, Semih’in günahı neydi?