‘Tarihe iz bırakacak onurlu bir duruş’

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MHP’nin tarihe iz bırakacak ölçüde onurlu bir duruş sergilediğini, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin tüccarlar gibi birtakım ön şartları masaya sürerek pazarlık yapmadığını, tarih boyunca vatanperverlerin  davrandığı gibi hareket ettiğini belirtti.

14.01.2018 Pazar Güncelleme : 14.01.2018-1:30 Pazar
‘Derdimiz beka’
Adan, dün yaptığı yazılı açıklamada bazı politikacıların MHP’nin hamlesini algılayamadığını kaydederek, “MHP’nin yürüttüğü siyaseti, kendi kirli sicil defterlerini kurcalayıp çözmeye çalışan Cumhuriyet Halk Partililer, ıska atışlarını devam  ettirmektedir. Attığımız her adımda ilham aldığımız temel kaynak, Türk tarihi ve medeniyetinin altın sayfalarıdır” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz sonrası ortak dertlerinin Türkiye’nin bekası olduğunu vurgulayan Adan, şunları kaydetti: “Derdimiz bu toprakların istikbal ve istiklal kavgasıdır. Derdimiz, boynu yularlı, cebi 1 dolarlı FETÖ’cülere karşı mücadele etmektir. Derdimiz, sınırın diğer tarafındaki ecdat yadigarı toprakları da bu yurdun dağlarını da PKK’nın kiralık katillerine teslim etmemektir. Derdimiz, Türk  hükümetine karşı hücum eden dış mihraklara karşı, bu ülkenin seçilmiş iradesinin yanında saf tutmaktır.” l ANKARA Milliyet
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ