Tasarımlara bahar geldi

Rengarenk çiçekler, kelebekler, kuşlar, ağaçlar... Poison by Kıramer’in yaz koleksiyonu tasarımlarına cıvıl cıvıl çiçek ve hayvan figürlerini taşıyor.

14.04.2018 Cumartesi Güncelleme : 14.04.2018-1:30 Cumartesi

Uzun süre kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra içindeki sanat tutkusuna kulak vererek kendi markası Poison by Kıramer’i yaratmış Esin Kıramer. “Her ürünün hikayesi var ama Poison kadınlarının o ürünleri kullanarak kendi hikayelerini yaratmasını istiyoruz” diyen tasarımcı yaz koleksiyonu “Playground”u hem romantik hem de eğlenceli olarak tanımlıyor. Gümüş, bronz ve18 ayar altın kaplama tasarımların her biri kendi atölyelerinde üretiliyor. Elde dikilen ve on farklı renk seçeneği olan ipek fularlar ise çoklu kullanım imkanı sunuyor. Playground koleksiyonunda canlı tonlar ve hayvan desenleri göze çarpıyor. Arılar, baykuşlar, ve kelebekler sıklıkla karşımıza çıkıyor. 

Baharın gelişini müjdeleyen renkli çiçek desenleri başroldeyken çizgiler de tasarımların en şık eşlikçilerinden. poisonbykiramer.com adresi üzerinden ve Bodrum, Alaçatı, Ankara ve Bursa’daki satış noktalarından ulaşabileceğiniz tasarımların fiyatları 150 liradan başlıyor.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ