TFF'den Bursa'ya ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Bursaspor’a konuk oldu ve Özlüce Tesisleri’nde bir toplantı yaptı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, “Bursaspor’un yapmak istediği yeni tesisi konuştuk. Güzel bir düşünce, bunu Bursaspor’umuza kazandırmak istiyoruz” diye konuştu.

15.02.2018 Perşembe Güncelleme : 15.02.2018-4:27 Perşembe

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile yöneticiler, Bursaspor Başkanı Ali Ay’ı ziyaret etti ve TFF Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısını Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

Tesislerde incelemelerde bulunan TFF heyetinde, Başkan Demirören ile birlikte Başkan vekilleri Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, İbrahim Usta, yönetim kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Ali Düşmez, Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar, Mete Düren ve Fuat Guguloğlu ile Genel Sekreter Kadir Kardaş yer aldı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Bursaspor Başkanı Ali Ay’ın karşılıklı hediye takdiminde bulunduğu ziyaret sonrasında TFF Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.

TFF Başkanı Demirören, “Bursaspor camiası önemli bir değer ve marka. Biz de o markayı ziyaret ettik. Bazı konularda görüşmelerimiz oldu. Bursaspor’un yapmak istediği yeni tesisi konuştuk. Güzel bir düşünce, bunu Bursaspor’umuza kazandırmak  istiyoruz. İnşallah bu Bursaspor ve Türk futboluna hayırlı olur” diye konuştu.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ