TVF ve Vestel ile ligler daha güçlü

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, medyanın spor müdürleri ile bir araya geldi. Üstündağ, “Ligimizin kalitesi her geçen gün yükseliyor” derken, Erdoğan, “Voleybolcularımız başarılara koşarken, biz de yerli teknolojimizi dünyaya ulaştırıyoruz” diye konuştu.

05.10.2017 Perşembe Güncelleme : 05.10.2017-2:30 Perşembe

Vestel Venus Sultanlar Ligi, bu yıl 18 Ekim’de perdelerini açacak. Geçtiğimiz yıl TVF ile kapsamıyla benzersiz bir sponsorluğa imza atan Teknoloji devi Vestel, Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan iş birliğine ikinci senesinde de devam ediyor.

Medyanın Spor Müdürleri ile yeni sezon öncesinde buluşan ve açıklamalarda bulunan Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Vestel Venus Sultanlar Ligi, Avrupa’nın hatta dünyanın en önemli ligi konumunda. En iyi voleybolcular ligimizde sahne alıyor. Bu da mücadelenin en üst seviyeye taşınmasını sağlıyor. Şüphesiz ki ligimizin kalitesinin yükselmesinde sponsorlarımızın rolü büyük. En önemli sponsorlarımızdan biri Vestel’dir. Ligimiz, Vestel Venus adı ile 2. sezonuna başlıyor. Umuyorum ki; bu birliktelik uzun yıllar sürer ve ligimizin marka değeri her geçen yıl yükselmeye devam eder” dedi.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ise şu ifadeleri kullandı: “Vestel olarak geçtiğimiz sene Voleybol Federasyonu ile birlikte bir iş birliğine imza atmıştık. Elektronikte 19 yıldır Türkiye’nin ihracat şampiyonu teknolojisini 155 ülkeye ihraç eden bir marka olarak, Türkiye’yi uluslararası arenada voleybolcularımızla da temsil etmekten gurur duyuyoruz. Voleybolcularımız sahada uluslararası başarılara koşarken, biz de yerli teknolojimizi dünyaya ulaştırıyoruz” diye konuştu.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ