VakıfBank Melis Durul'la yollarını ayırdı

Yeni sezon transfer çalışmalarına devam eden VakıfBank Spor Kulübü, Melis Durul'la yollarını ayırma kararı aldı

05.06.2018 Salı Güncelleme : 05.06.2018-13:50 Salı
Yeni sezon transfer çalışmalarına devam eden VakıfBank Spor Kulübü, Melis Durul'la yollarını ayırma kararı aldı. 2016-2017 sezonunun başında sarı-siyahlı kulübe imza atan 25 yaşındaki smaçör, 1 Dünya Kulüpler Şampiyonası, 2 CEV Şampiyonlar Ligi, 1 Sultanlar Ligi, 1 KupaVoley ve 1 Şampiyonlar Kupası şampiyonluğu yaşadı.
 
CEV Şampiyonlar Ligi, Sultanlar Ligi, Şampiyonlar Kupası ve Kupa Voley şampiyonluklarıyla geçtiğimiz sezonu dört kupayla kapatan VakıfBank Spor Kulübü, yeni sezon transfer çalışmalarına başladı.
 
Teşekkür ve veda
 
Sarı-siyahlılar, 2016-2017 sezonunda takıma katılan Melis Durul'la yollarını ayırma kararı aldı. Kulüp, resmi internet sitesinden ''2016-2017 sezonunda takımımıza katılan ve sözleşmesi sona eren smaçör Melis Durul ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Kulübümüzün başarılarında önemli pay sahibi olan Melis'e VakıfBank forması ile göstermiş olduğu mücadele ve birlikte kazandığımız başarılardaki emeği nedeniyle teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz'' mesajıyla 25 yaşındaki smaçöre veda etti. İki sezon VakıfBank Spor Kulübü'nde forma giyen Melis Durul, 1 Dünya Kulüpler Şampiyonası, 2 CEV Şampiyonlar Ligi, 1 Sultanlar Ligi, 1 KupaVoley ve 1 Şampiyonlar Kupası şampiyonluğu yaşadı.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ