Vatanım Sensin son bölümde şok sahne! 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin nefes kesen bir bölüm ile dün akşam izleyicisi ile buluştu. Dağıstanlı'nın güvenini kazanan Cevdet, Yunan'ın gizli planından habersizdi. Azize Cevdet'in karşısına mı çıkacak? Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor...

07.12.2017 Perşembe Güncelleme : 08.12.2017-9:59 Perşembe

Vatanım Sensin yeni bölümü ile yine heyecan kasırgası estirdi. Bir Perşembe klasiği haline gelen Vatanım Sensin 36. bölümü ile ilgili tüm detayları sizler için derledik. Peki Vatanım Sensin 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

VATANIM SENSİN 37. BÖLÜM FRAGMANI

Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

VATANIM SENSİN 36. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vatanım Sensin’in 7 Aralık 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Cevdet, Dağıstanlı’nın yerine getirilen kızı Hilal’i kurtarmayı başarabilecek mi? Kızı Hilal’e kavuşma fırsatı yakalayan Azize, karşısına çıkan engelleri aşabilecek mi?

Simav’dan sonra Taşköprü’nün de kaybedilmesi, Dağıstanlı’yı deliye döndürür. Yunan Ordusu’na karşı kaybedilen topraklar, milli mücadele adına önemli kayıplar haline gelir. Yunan General Filippos, savaşta giderek güçlenmeye devam eder. Üstelik Efeler Meclisi’nde kendisine bilgi akışı sağlayan bir hain de yer almaktadır. Cevdet, Yunan General Filippos’un bir sonraki hamlesinin ne olacağını tahmin etmeye çalışırken, Dağıstanlı ile karşı karşıya gelirler.

Kızı Hilal’i kurtarabilmek için Dağıstanlı’nın yaşadığı yere gelen Cevdet, Eşref Paşa’nın gizli parolasını söyler. Dağıstanlı, duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemese de Cevdet’in kim için hizmet ettiğini anlamaya çalışır. Azize ile Tevfik’in yüzleşmesi ise gizli gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olur. Kendisini Yanık Efe olarak tanıtan Tevfik, Azize’nin başına gelenleri Cevdet’in bilmediğinin farkındadır. Milli mücadele adına saklı tutulmaya çalışıldığını öğrenen Tevfik, Azize’ye hiç beklemediği bir karşılık verecektir.

Hilal’i kaçıran Kerim, Dağıstanlı’nın gözüne girebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hilal’i kaçırdıktan sonra onunla evleneceğini belirten Kerim, Hilal’in büyük bir tehlikeye düştüğünün göstergesidir. Üstelik Dağıstanlı’nın yanında bulunan kadınlar da bunu planlamaktadırlar. Seher’in dile getirdiği bu plan, Azize’yi büyük bir şaşkınlığa iter.

Leon ise Hilal’in peşini bırakmaz. Bir an önce İzmir’e dönebilmesi için her yerde onu arayan Leon, Hilal’i kurtarabilmek adına kendisini ateşe atmaktan çekinmeyecektir.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ