Ver Elini Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen romantik komedi dizisi Ver Elini Aşk 6. son bölümüyle yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Ver Elini Aşk dizisinde bu hafta Sue'nun Kaan'a ilk kez baba demesi ile dünyalar Kaan'ın oldu. Peki Kaan şirketin hesabından kendi hesabına 500 bin dolar geçirmediğini kanıtlayabildi mi? Ver Elini Aşk 7. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

12.10.2017 Perşembe Güncelleme : 12.10.2017-23:27 Perşembe

Ver Elini Aşk nefesleri kesecek bir bölümle daha izleyici ile buluştu. Ali İl ve Sevda Erginci gibi isimlerin rol aldığı Ver Elini Aşk 6. bölümde olanlar oldu. Kaan ile Ayperi boşanmanın eşiğine geldi. Kaan boşanmamak için inat ederken Ayperi ayrılmakta kararlıydı, peki neler yaşandı?

VER ELİNİ AŞK 6. BÖLÜM FRAGMANI

VER ELİNİ AŞK 6. BÖLÜM ÖZETİ

Sue’nun ilk defa “baba” demesiyle dünyalar Kaan’ın olur. Hayatının en mutlu anını yaşayan baba-kızın mutluluğu, Kaan’ın bulutların üzerinden inip gerçeğe dönmesiyle yarım kalır. Çünkü, ortada Kaan’a kurulmuş büyük bir tuzak vardır ve Kaan, şirketin hesabından kendi hesabına 500 bin dolar geçirmediğini kanıtlamak zorundadır. Zamanla yarışan Kaan’ın yardımına Lalin, Mesut ve Oğuz yetişir. Dörtlü bu işi çözmeye çalışırken, Ayperi’nin ise daha büyük derdi vardır. Kaan’la imam nikahıyla evlenen Ayperi, Kaan’ın onu boşamasını ister. Ayperi’nin bu isteği, başı belada olan Kaan’ı çıldırtır ve iş inada biner. Ayperi Sue bebeğe diş buğdayı yapmak için kolları sıvar…Bu sırada Emin Ağa’nın kapısına dayanan beklenmedik misafirler herkes için büyük bir sürpriz olur.

VER ELİNİ AŞK 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ