Voleybol heyecanı Antalya'da başlıyor

Gloria Sports Arena'nın ev sahipliğinde düzenlenen Gloria Cup Volleyball yarın başlıyor.

22.08.2018 Çarşamba Güncelleme : 22.08.2018-10:42 Çarşamba
Voleybol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Antalya Belek'te yapılacak turnuvada 2018 FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren Türkiye, Rusya, Azerbaycan ve İtalya bayan milli takımları mücadele edecek.
 
Türkiye'nin ilk maçını yarın saat 19.00'da Azerbaycan ile oynayacağı hazırlık kupası, 25 Ağustos Cumartesi günü sona erecek.
 
Organizasyonda yer alan milli takımların kadroları ve turnuvanın maç programı şöyle:
 
Türkiye
 
Pasörler: Cansu Özbay, Cansu Aydınoğulları, Çağla Akın
 
Pasör çaprazları: Meryem Boz, Ebrar Karakurt
 
Smaçörler: Hande Baladın, Meliha İsmailoğlu, Şeyma Ercan, Saliha Şahin, Tuğba Şenoğlu
 
Orta oyuncular: Eda Erdem Dündar, Beyza Arıcı, Zehra Güneş, Aslı Kalaç
 
Liberolar: Hatice Gizem Örge, Şebnem Simge Aköz, Aylin Sarıoğlu
 
Azerbaycan
 
Pasörler: Shafagat Alishanova, Krystsina Yagubova
 
Pasör Çaprazı: Polina Rahimova
 
Smaçörler: Odina Aliyeva, Yelyzaveta Samadova, Natalya Mammadova, Jana Kulan, Anastasiya Bezsonova
 
Orta oyuncular: Olena Hasanova, Aynur Karimova, Ayshan Abdulazimova
 
Liberolar: Jeyran Imanova, Luliia Karimova, Bayaz Aliyeva
 
İtalya
 
Pasörler: Ofelia Malinov, Alessia Orro, Carlotta Cambi
 
Pasör çaprazları: Paola Egonu, Serena Ortolani, Sylvia Nwakalor
 
Smaçörler: Lucia Bosetti, Miriam Sylla, Elena Pietrini, Anastasia Guerra, Camilla Mingardi
 
Orta oyuncular: Cristina Chirichella, Anna Danesi, Sarah Fahr, Marina Lubian, Laura Melandri
 
Liberolar: Monica de Gennaro, Beatrice Parrocchiale
 
Rusya
 
Pasörler: Evgeniya Startseva, Tatiana Romanova
 
Pasör Çaprazları: Nataliya Goncharova, Natalia Malykh, Iuliia Kutiukova, Anna Kotikova
 
Smaçörler: Natalia Krutkova, Irina Voronkova, Kseniia Parubets, Olga Biryukova
 
Orta oyuncular: Irina Koroleva, Irina Fetisova, Ekaterina Lyubushkina, Ekaterina Efimova
 
Liberolar: Daria Talysheva, Alla Galkina
 
Maç programı
 
23 Ağustos Perşembe:
 
16.30 Rusya-İtalya
 
19.00 Türkiye-Azerbaycan
 
24 Ağustos Cuma:
 
16.30 İtalya-Azerbaycan
 
19.00 Türkiye-Rusya
 
25 Temmuz Cumartesi:
 
16.30 Azerbaycan-Rusya
 
19.00 Türkiye-İtalya
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ