Volkan Çetinkaya kaç yaşında nereli?

Survivor gönüllüler takımında yer alan Volkan Çetinkaya yarışmalarda gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gönüllüler takımının lideri konumundaki isim olan Volkan Çetinkaya, Survivor başladığı günden bu yana çıktığı 126 oyunda aldığı 63 galibiyet ile takımına katkı sağladı. Peki Volkan Çetinkaya kaç yaşında nereli?

20.03.2017 Pazartesi Güncelleme : 20.03.2017-16:42 Pazartesi

Survivor gönüllüler takımında en iddialı isimler arasında yer alan Volkan Çetinkaya gösterdiği performans ile dikkat çekiyor. Survivor başladığı günden bu yana çıktığı 126 oyunda 63 galibiyet ve 63 mağlubiyet alan Volkan Çetinkaya, Survivor performans sıralamasının 12. sırasında yer alıyor. Peki Volkan Çetinkaya kaç yaşında nereli?

VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR?

1983 yılında Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde dünyaya gelen Volkan Çetinkaya Survivor Gönüllüler Takımında yer alıyor. Beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya, ayrıca TSK Ordu Milli takım sporcusu. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapmaktadır. Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya, sporcu kimliğiyle ön plana çıkıyor.

Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya'nın sporcu bir kimliğinin olduğu ve vücut sporlarıyla uğraştığı öğrenildi.

TSK içerisindeki disiplin ve sporculuk geçmişiyle takım içerisinde dikkat çeken isimlerden birisi olan Volkan Çetinkaya için yarışmanın İnternet sitesi üzerinde yer alan profil sayfasında, "Türk askeri her zaman başarılı olmuştur. bunu sen kanıtlayıp şampiyon olacaksın", "Başarılar Şampiyon Olacaksın" gibi yorumlar yer almaktadır.

Volkan Çetinkaya, Survivor 2017 tanıtımında "Bu yarışmayı kazanacağım başka yolu yok" sözüyle iddialı bir vurgu yapmış...
 

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ